Дзіцячая творчая студыя пры Праабражэнскім прыходзе А.Г. Ракаў прыняла ўдзел у фестывалі "Пакроўская радасць"

У свята Пакрова Прасвятой Багародзіцы епіскап Павел узначаліў Божую літургію ў Пакроўскім храме г. Дзяржынск

Напярэдадні свята Пакрова Прасвятой Багародзіцы епіскап Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў Пакроўскім храме г. Маладзечна

Епіскап Павел узначаліў Божую літургію ў храме Нараджэння Прасвятой Багародзіцы в. Дубрава

Епіскап Павел узначаліў Божую літургію ў храме Пакрова Прасвятой Багародзіцы в. Гародзькі.

У Маладзечне адбылося ўрачыстае закрыццё IV Міжнароднага мастацкага пленэру "Святасць зямлі Беларускай"

У свята Уздвіжання Часного і Жыватворнага Крыжа Гасподняга епiскап Павел узначалiў літургію ў храме святога Іосіфа Абручнiка в. Гарадзілава

Напярэдадні свята Уздвіжання Святога і Жыватворчага Крыжа Гасподняга епiскап Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў Успенскім кафедральным саборы г. Маладзечна

У рамках 5 годдзя Маладзечанскай епархii адбыўся сумесны творчы праект Маладзечанскага дзяржаўнага музычнага каледжа імя М.К. Агінскага, ГУ «Палац культуры г. Маладзечна» і Маладзечанскай епархіі "ДУХОЎНАЯ старонках малой Радзімы"

Удзельнікі IV Міжнароднага мастацкага пленэру "Святасць зямлі Беларускай" наведалі Маладзечанскае епархіяльнае ўпраўленне.

На другі дзень работы IV Міжнароднага мастацкага пленэру «Святасць зямлі Беларускай" адбылася творчая гутарка ў фармаце "круглага стала" - "Гісторыя народа, увасобленая ў духоўных вобразах".

Старонка 1 з 65

Рэкамендуем

© 2019 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая