24 верасня 2017 года, у Нядзелю 16-ю пасля Пяцідзясятніцы, перад Уздзвіжаннем, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў прыходзе храма свяціцеля Мікалая Цудатворцы в.Магільна Ўздзенскага раёна.

22 верасня 2017 года, пасвята Нараджэння Прасвятой Багародзіцы, праведных Богаайцоў Іаакіма і Ганны, знайдзення і перанясення мошчаў свяціцеля Феадосія, архіепіскапа Чарнігаўскага, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў урачыстае богаслужэнне ў храме святога Іосіфа Абручніка в.Гарадзілава Маладзечанскага раёна.

21 верасня 2017 года, у свята Нараджэння Прасвятой Уладычыцы нашай Багародзіцы і Вечнадзевы Марыі, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў святочную Божую літургію ў храме Нараджэння Багародзіцы в.Дубрава Маладзечанскага раёна.

Напярэдадні свята Нараджэння Прасвятой Багародзіцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Напярэдадні 16-й Нядзелі пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 15-ю пасля Пяцідзясятніцы, прарока Багавідцы Майсея, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме Ўспення Прасвятой Багародзіцы в.Рабунь Вілейскага раёна.

11 верасня 2017 года, у свята Адсячэння галавы Прарока, Прадцечы і Хрысціцеля Гасподняга Іаана, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў Божую літургію ў храме Ражджаства Хрыстовага г.Маладзечна.

У Нядзелю 14-ю пасля Пяцідзясятніцы, прападобнага Майсея Мурына, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме святых першавярхоўных апосталаў Пятра і Паўла в.Касута Вілейскага раёна.

Напярэдадні свята Ўспення Прасвятой Багародзіцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Напярэдадні 15-й Нядзелі пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Старонка 1 з 38

Рэкамендуем

© 2017 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая