У Нядзелю 21-ю пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў богаслужэнне ў храме Ражджаства Хрыстовага г.Маладзечна.

Напярэдадні Нядзелі 21-й пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 19-ю пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў богаслужэнне ў храме прападобнай Еўфрасінні Полацкай г.п.Івянец Валожынскага раёна.

Напярэдадні Нядзелі 19-й пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 18-ю пасля Пяцідзясятніцы, па Ўздзвіжанні, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў богаслужэнне ў храме Пакрова Прасвятой Багародзіцы в.Аталезь Стаўбцоўскага раёна.

У свята Ўздзвіжання Крыжа Гасподняга епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў богаслужэнне ў храме святога Георгія Пераможцы в.Дубіна-Юрздыцкая Валожынскага раёна.

У Нядзелю 17-ю пасля Пяцідзясятніцы, перад Уздзвіжаннем, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў богаслужэнне ў храме святых апосталаў Пятра і Паўла в.Касута Вілейскага раёна.

У дзень памяці прападобнага Феадосія Чарнігаўскага епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў богаслужэнне ў храме святога Іосіфа Абручніка в.Гарадзілава Маладзечанскага раёна.

21 верасня 2018 года, у свята Нараджэння Прасвятой Багародзіцы епіскап Павел здзейсніў богаслужэнне ў храме Святой Троіцы г.Мядзел.

Старонка 1 з 51

Рэкамендуем

© 2018 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая