У Нядзелю 28-ю пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме святых апосталаў Пятра і Паўла г.Узда.

Напярэдадні Нядзелі 28-й пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У свята Уводзін ў храм Прасвятой Уладычыцы нашай Багародзіцы і Вечнадзевы Марыі, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме святой прападобнай Марыі Егіпецкай г.Вілейка.

У Нядзелю 27-ю пасля Пяцідзясятніцы, свяціцеля Філарэта, мітрапаліта Маскоўскага, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме Пакрова Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 26-ю пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме сабора Беларускіх святых в.Шашкі Стаўбцоўскага раёна.

У Нядзелю 24-ю пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме святога Аляксандра Неўскага в.Слабада Мядзелскага раёна.

Напярэдадні Нядзелі 25-й пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Нядзелю 24-ю пасля Пяцідзясятніцы, прападобнамучаніцы Анастасіі Рымляныні, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме святых апосталаў Пятра і Паўла в.Возера Ўздзенскага раёна.

Напярэдадні Нядзелі 24-й пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 23-ю пасля Пяцідзясятніцы, дзень памяці Казанскай іконы Божай Маці, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў Божую літургію ў Кафедральным саборы святой Ганны г.Стоўбцы.

Старонка 1 з 52

Рэкамендуем

© 2018 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая