У Лазараву суботу епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 5-ю Вялікага паста, прападобнай Марыі Егіпецкай, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме Праабражэння Гасподняга в.Чаркасы Дзяржынскага раёна.

10 красавіка 2019 года, у сераду пятага тыдня Вялікага паста, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў утраню з чытаннем Вялікага канона прападобнага Андрэя Крыцкага ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У свята Благавешчання Прасвятой Багародзіцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме Благавешчання Прасвятой Багародзіцы в.Забрэззе Валожынскага раёна.

У Нядзелю 3-ю Вялікага паста епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 2-ю Вялікага паста, свяціцеля Рыгора Паламы, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме свяціцеля Мікалая Цудатворцы в.Мікалаеўшчына Стаўбцоўскага раёна.

Напярэдадні Нядзелі 2-й Вялікага паста епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю мясапусную, пра Страшны суд, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме святога Георгія Пераможцы г.Маладзечна.

Напярэдадні Нядзелі мясапуснай, пра Страшны суд, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У Нядзелю 38-ю пасля Пяцідзясятніцы, пра мытара і фарысея, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме Ражджаства Прасвятой Багародзіцы в.Палачаны Маладзечанскага раёна.

Старонка 1 з 55

Рэкамендуем

© 2019 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая