У Нядзелю 2-ю пасля Пасхі, апостала Фамы, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію ў храме святога прарока Іллі аг.Ілья Вілейскага раёна.

14 красавіка 2018 года, у суботу Светлага тыдня, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў святочную Божую літургію ў храме Праабражэння Гасподняга аг.Ракаў Валожынскага раёна.

У пятніцу Светлага тыдня, іконы Божай Маці "Жываносная Крыніца", епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў святочнае богаслужэнне ў храме Пакрова Прасвятой Багародзіцы аг.Краснае Маладзечанскага раёна.

12 красавіка 2018 года, у чацвер Светлага тыдня, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў святочнае богаслужэнне ў храме святых Канстанціна і Алены г.Валожын.

У сераду Светлага тыдня епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў Божую літургію ў храме Пакрова Прасвятой Багародзіцы г.Дзяржынск.

10 красавіка 2018 года, у аўторак Светлага тыдня, дзень памяці свяшчэннамучаніка Міхаіла Ўздзенскага, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў святочнае богаслужэнне ў храме святых апосталаў Пятра і Паўла г.Узда.

У Светлы Панядзелак епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў святочную Божую літургію ў Кафедральным саборы святой Ганны г.Стоўбцы.

Увечары 8 красавіка 2018 года, у дзень свята Светлага Хрыстова Ўваскрэсення, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў святочную вячэрню ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

У ноч з 7 на 8 красавіка 2018 года ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Пасхальнае богаслужэнне - паўночніцу, хросны ход, Пасхальную заутраню і літургію свяціцеля Іаана Залатавустага.

7 красавіка 2018 года, у Вялікую Суботу, свята Благавешчання Прасвятой Багародзіцы, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў вячэрню ў злучэнні з літургіяй свяціцеля Васіля Вялікага ў храме Нараджэння Прасвятой Багародзіцы в.Палачаны Маладзечанскага раёна.

Старонка 1 з 46

Рэкамендуем

© 2018 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая