7 снежня 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел наведаў Маладзечанскі дзяржаўны каледж, дзе правёў сустрэчу з навучэнцамі.

15 лістапада 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел наведаў гімназію №10 г.Маладзечна. Уладыку сустракала дырэктар установы адукацыі Камкова Таццяна Генадзеўна.

9 лістапада 2018 года, з благаславення Высокапраасвяшчэннага Паўла, мітрапаліта Мінскага і Заслаўскага, Патрыяршага Экзарха ўсяе Беларусі, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел прыняў удзел ва ўрачыстай цырымоніі адкрыцця і асвячэння помніка супрацоўнікам органаў унутраных спраў, загінуўшым пры выкананні службовага абавязку.

30 кастрычніка 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел наведаў Маладзечанскі дзяржаўны каледж, дзе правёў сустрэчу з навучэнцамі.

19 кастрычніка 20018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел прыняў удзел у фінале рэспубліканскай акцыі «Сям'я! Служым разам!», праведзенай Міністэрствам унутраных спраў Рэспублікі Беларусь, што прайшла ў Палацы культуры г.Маладзечна.

Епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел наведаў Маладзечанскі дзяржаўны музычны каледж імя М.К.Агінскага, дзе сустрэўся з педагагічным калектывам і навучэнцамі.

10 кастрычніка 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел наведаў сход ГА "Беларускі саюз жанчын", дзе выступіў з архіпастарскім словам.

28 верасня 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел наведаў гімназію № 6 г.Маладзечна.

21 жніўня 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел сустрэўся з удзельнікамі епархіяльнага злёту праваслаўнай моладзі, які праходзіць з 21 па 23 жніўня на базе Гасцінічнага комплексу «Парк» каля в.Шараі Валожынскага раёна.

20 чэрвеня 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел наведаў летні аздараўленчы лагер "Дружба", які арганізаваны на базе ДУА "Гімназія № 7 г.Маладзечна". Уладыку сустракала кіраўнік лагера, намеснік дырэктара гімназіі па вучэбнай рабоце Бендукевіч Алена Віктараўна.

Старонка 1 з 16

Рэкамендуем

© 2018 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая