Нядзеля, 15 Ліпень 2018 21:04

15 ліпеня 2018 года, у Нядзелю 6-ю пасля Пяцідзясятніцы, палажэння сумленнай рызы Прасвятой Багародзіцы ў Влахерне, дзень памяці Груздаўскай іконы Божай Маці, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў урачыстае богаслужэнне ў храме Рызапалажэння в.Груздава Маладзечанскага раёна.

Субота, 14 Ліпень 2018 21:35

Напярэдадні Нядзелі 6-ай пасля Пяцідзясятніцы епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Чацвер, 12 Ліпень 2018 15:25

12 ліпеня 2018 года ў дзень памяці ўсехвальных апосталаў Пятра і Паўла епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў урачыстае богаслужэнне ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Серада, 11 Ліпень 2018 21:07

Напярэдадні дня памяці святых апосталаў Пятра і Паўла епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў усяночнае трыванне ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Рэкамендуем

© 2018 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая